ملاقات

پله پله تا ملاقات خود آ !

ملاقات

پله پله تا ملاقات خود آ !

ملاقات

سلام
هرکسی باید جایی داشته باشه که بی دغدغه حرفهای دلشرو بزنه. اینجا واسه من مصداق این است که: "هیچ آدابی و تربیتی مجو...هر چه میخواهد دل تنگت بگو"

پیام های کوتاه

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

مطمئن باشید بیش از 90 درصد مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت است یعنی اکثر مدیران کشور در هر دستگاهی چه اجرایی، چه حاکمیتی و ... نه تنها به مدیریت صحیح واقف نیستند بلکه درصدد یادگیری آن هم نیستند. نتیجتاً اینکه مدیران کشور دارای جهل مرکب هستند.

***آنکس که نداند و نداند که نداند--- در جهل مرکب ابدالدهر بماند.***

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ تیر ۹۴ ، ۰۹:۲۱
از "مثلاً مهندس"

در مایکروسافت پراجکت 2010 اگر بخواهید درصد پیشرفت برنامه‌ای(Plan) و درصد پیشرفت واقعی(Actual) را همزمان محاسبه کنید دچار مشکل خواهید شد. علت این است که در مایکروسافت پراجکت اگر تاریخ شروع و پایان واقعی فعالیتی وارد شود، ستون %Complete بر اساس تاریخهای شروع و پایان واقعی آن فعالیت محاسبه می‌شود و کاری به تاریخهای شروع و پایان برنامه‌ای شما که همان baseLine است کاری ندارد. بنابراین شما نمی‌توانید درصد پیشرفت برنامه‌ای را همزمان با درصد پیشرفت واقعی که معمولاً به صورت دستی وارد می‌شود در یک ستون جداگانه به صورت خودکار(اتوماتیک) داشته باشید.

حال اگر بخواهید درصد پیشرفت برنامه‌ای را داشته باشید لازم است از قابلیت فرمول نویسی در مایکروسافت پراجکت استفاده نمایید. در اینجا کد نوشته شده برای محاسبه خودکار درصد پیشرفت برنامه‌ای بر اساس Status Date و همچنین BaseLine Start و BaseLine Finish را می‌توانید ببینید. 

* در این کد کلمه Standard نام تقویم مورد استفاده در پروژه‌ی شما است.

** عدد 480 میزان کار روزانه در تقویم مورد استفاده شما به دقیقه است. مثلاً در این تقویم در هر روز 8 ساعت کاری داریم که به دقیقه میزان 480 دقیقه می‌شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ تیر ۹۴ ، ۰۹:۲۶
از "مثلاً مهندس"